Historia
  
   Firmę AR - SZKŁO założył Adam Rojewski w 1987 roku ( dyplom mistrzowski uzyskał w 1979). Od roku 1993 firma mieści się przy ul. Tamka 40 w Warszawie. Mentorem i nauczycielem Adama Rojewskiego został Pan Zbigniew Wiernicki, który przekazał mu unikatową obecnie wiedzę dotyczącą techniki podlewu zwierciadeł, zdobytą jeszcze u przedwojennych mistrzów, a ugruntowaną wieloma latami własnych doświadczeń.
   Od marca 2006r, po śmierci Pana Zbigniewa Wiernickiego, Adam Rojewski kontynuuje jego ponad półwiekowe dzieło. Obecnie jest on jednym z nielicznych specjalistów potrafiących przeprowadzić dokładną i pełną renowację starych zwierciadeł techniką kultywowaną od przełomu poprzednich stuleci, jak również stworzyć nią współcześnie doskonałe lustra, mogące w pełni konkurować z antykami.
   Dzięki tej jakości, naszej firmie zaufały tak znaczące instytucje jak Muzeum Pałacu w Wilanowie, gdzie prace Adama Rojewskiego można oglądać w Gabinecie Lustrzanym i Sypialni Królowej Marysieńki.Efekty naszej pracy można zobaczyć w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich . Współpracujemy także wiele lat z Narodową Galerią Sztuki Zachęta oraz z Muzeum Zamku Warszawskiego. Nasza firma nawiązała z nimi owocną współpracę, której efekty można oglądać we wspaniałych wnętrzach wielu instytucji.
   Z naszych usług korzysta wielu klientów indywidualnych, którzy mamy nadzieję, że zawsze są w pełni zadowoleni z naszych prac. Lata praktyki i doświadczeń oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci, niech będą dla Państwa najlepszą rekomendacją firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy